PRAŽSKÝ PODNIKATELSKÝ AKCELERÁTOR

PRAŽSKÝ PODNIKATELSKÝ AKCELERÁTOR

VYPRODÁNO

Jste připraveni zdesetinásobit (10x) vaše podnikání v roce 2018?

Investujte v dubnu půl dne do exkluzivního workshopu, který vám umožní zdesetinásobit (10x) růst vašeho podnikání, 10x výkonnost vašeho týmu a 10x zvýšit kvalitu vašeho života

Tato akce je vyprodána!

PRAŽSKÝ PODNIKATELSKÝ AKCELERÁTOR

Kdo, Co, Kde a Kdy

Workshop povede :
Renomovaný futurista a společenský podnikatel Roger James Hamilton

Workshopu se zúčastní :
Lídři, podnikatelé a hosté českých a slovenských podnikatelů

Místo :
Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 00 Praha 6

Datum :
Čtvrtek, 26.dubna 2018

Trvání :
Od 9.00 do 13.30 Půldenní workshop
Od 15.00 do 16.30 Odpolední bonusový seminář

Workshop bude probíhat v angličtině, k dispozici bude samozřejmě simultánní tlumočení do češtiny.SHRNUTÍ AKCE

V průběhu tohoto půldenního workshopu vám Roger Hamilton představí osvědčený způsob a postup, jak zdesetinásobit (10x) vaše podnikání bez ohledu na to, jestli jste s ním zatím na začátku, nebo máte rostoucí firmu či vlastníte a řídíte více byznysů. Objevíte 7 úrovní podnikání na “Přínosoměru” (Impact meter) a zjistíte, na které z nich se nachází váš byznys a jaké konkrétní kroky potřebujete udělat, abyste se hladce posunuli na vyšší úroveň.

Za posledních deset let Roger osobně pracoval s více než 100 000 podnikateli a jeho současné firmy slouží komunitě více než 2 milionům podnikatelům v 200 zemích. Postup a kroky popsané v “Přínosoměru” (Impact meter), které se na workshopu naučíte, vycházejí z jeho bohatých zkušeností a přinášejí ty nejlepší a nejúčinnější strategie k dosažení 10x růstu podnikání, týmové výkonnosti a kvality života.

HOSTITEL AKCE

JÁN POLÁK

Průkopník smysluplného prosperujícího
podnikání a zakladatel, Prosperity Vision

PARTNEŘI AKCE

"Se správnými lidmi je možné všechno."

~ Sir Richard Branson

Na pozvání, omezeno na 200 účastníků.
Získejte bonusy v hodnotě více než 3000 Kč (120 €)

Vážení podnikatelé

Co kdybyste zjistili, že v současnosti fungujete na méně než 10% svého plného potenciálu? Zastavte se na chvíli a zamyslete se - znáte lidi, kteří nejsou tak chytří jako vy, nepracují tak tvrdě, nemají váš věk a zkušenosti, ale přesto dosahují desetkrát více podnikatelského úspěchu, přínosu a naplnění než vy?

V průběhu celého svého života jsem byl poháněn touhou najít ty nejlepší a nejúčinnější způsoby, jak odemknout skrytý potenciál podnikatelů. Kroky, které jsem objevil a které můžete dnes udělat i vy, abyste rozšířili své myšlení a změnili váš podnikatelský model a dosáhli 10x více svého potenciálu, jsou mnohem jednodušší, než se vám může zdát.

Možná mne znáte jako tvůrce profilového systému Dynamiky bohatství nebo Dynamiky talentů, Spektra bohatství a Génius testu. Tyto profily a testovací nástroje jsou úspěšně využívány více než milionem podnikatelů po celém světě, a vedou je na jejich osobní podnikatelské cestě. Po tom, co jsem zkoumal, jakých výsledků a přínosu dosahují podnikatelé při využívání těchto nástrojů, jsem letos vytvořil “Přínosoměr” (Impact meter). Je to mapa, která umožňuje sledovat a dosahovat exponenciální růst vašeho podnikání. “Přínosoměr” ukazuje, na které ze 7 úrovní podnikání se nacházíte. A každá úroveň představuje 10x desetinásobný nárůst oproti úrovni pod ní

Možná, že teď právě zápasíte s tím, jak získat první zákazníky. Nebo s tím, jak vaše podnikání roste, neumíte najít ty správné lidi do týmu. Možná potřebujete nové obchodní partnery a investice, zatímco zároveň toužíte mít víc času pro sebe a užívat si života. “Přínosoměr” vám ukáže, že na překonávaní překážek nejste sami. Zjistíte, že odpovědi na otázky, jak se z vaší situace dostat, najdete téměř vždy na jiném místě než tam, kde je hledáte

Jak řekl Albert Einstein, “Problémy není možné vyřešit na té stejné úrovni myšlení, která je způsobila.”

Přidejte se ke mně na Pražský Podnikatelský Akcelerátor, kde se zaměříme na to, abychom posunuli vaše podnikatelské myšlení na vyšší úroveň, a kde získáte cenné znalosti, kontakty a zdroje na realizaci potřebných změn

Teším se, že vás potkám!


VÝHODY

Co získate z účasti na Pražském Podnikatelském Akcelerátor

Na pozvání, omezeno na 200 účastníků.
Získejte bonusy v hodnotě více než 3000 Kč (120€ )

KDO BY SE MĚL ZÚČASTNIT?

Začali jste podnikat a chcete zdesetinásobit (10x) počet svých zákazníků

Máte rostoucí firmu a chcete váš růst dále zdesetinásobit (10x)

Zvětšuje se váš tým a chcete zdesetinásobit (10x) týmovou efektivitu

Máte plný kalendář, málo času a chcete svůj čas a kvalitu života zdesetinásobit (10x)

Máte investiční portfólio a chcete zdesetinásobit (10x) vaše výnosy

Chcete-li však hlavně zdesetinásobit (10x) přínos a vliv, který máte na svět kolem sebe, tak tohle je ten správný workshop pro vás

Workshop bude probíhat v angličtině, k dispozici bude samozřejmě simultánní tlumočení do češtiny.


ČASOVÝ ROZVRH AKCE

8:00 - Registrace

9:00 - 11:00 1.ČÁST

Podnikatelský nástroj #1 - “Přínosoměr” (Impact meter)

Zjistěte, na které ze 7 úrovní podnikání se teď nacházíte. Nezačínáte podnikat, když máte produkt, ale tehdy, když máte prvního zákazníka. 7 úrovní podnikání vám ukáže konkrétní kroky, jak růst z jednoho na 10 a na 100 zákazníků, a jak se tyto kroky úplně mění, když se dostanete na 1000 až milión zákazníků.

Naučíte se nejnovější přístupy a strategie k vytváření značky, digitálnímu marketingu, prodeji, systémům, budování a řízení týmu, financování a budování podnikání. Spolu s tím představíme případové studie podnikatelů z celého světa, které vás podpoří na vaší podnikatelské cestě.

11:00 - 11:30 Přestávka

11:30 - 13.30 2.ČÁST

Podnikatelský nástroj #2 - Cyklus Dynamiky bohatství

Objevte, který z 8 podnikatelských profilů Dynamiky bohatství je ten váš, a jak se spojuje s 8 fázemi podnikání. Dynamika bohatství je světově proslulý profilovací nástroj pro podnikatele, který dnes využívá více než 500 000 podnikatelů po celém světe

V této části se naučíte, jak poznat osm slabých míst a omezení, kterým každý byznys čelí při své činnosti a růstu, a jak je úspěšní podnikatelé dokážou překonat s využitím svého přirozeného talentu.

Plán pro úspěch (nejen) v 2018

V této vysoce účinné části si sestavíte vlastní 10x plán pro vaše podnikání na stávající rok. Budete mít příležitost se propojit se zdroji, lidmi a nástroji, jenž vás podpoří při realizaci vašeho plánu.

Roger s vámi taky posdílí, jaké kroky učinil on, aby mohl vybudovat komunitu 2 miliónu stoupenců za posledních 5 let. Jak rozvíjel svoje Entrepreneurs Resorts (Podnikatelská letoviska) od startupu až po uvedení na burzu v 2017 a jak teď rok od roku rozvíjí svou technologickou firmu GeniusU z 20 mil. dolarové firmy na 40 milionový byznyz postavený na umělé inteligenci.

15:00 - 16:30 Odpolední bonusový seminář

5 kroků jak vybudovat a řídit globalní byznys odkud koli

Když je něco dostatečně důležité, měli byste to udělat, i když vám šance nejsou nakloněny

~ Elon Musk

PŘÍBĚHY PODNIKATELŮ Z CELÉHO SVĚTA

“V minulosti jsem si účtoval 180 dolarů za tetování, které jsem dělal. Jako důsledek práce a mentoringu s Rogerem a s posunem po spektru bohatství si teď účtuji za sezení 1760 dolarů a svůj čas trávím ve své umělecké galerii a restauraci - vše tohle je možné jen díky tomu, že jsem porozuměl, jak si mám vybudovat svou osobní značku a vysoce výkonný tým. Vše je možné, když máte toho správného mentora.”
Marc Pinto
marcpinto.com, Australia
“Posunula jsem se od učitelky, která prodávala svůj čas za peníze, na průkopnici hnutí, které šíří štěstí (“Spread the Happiness”) mezi dětmi ve školách. Teď následuji své skutečné poslání a jsem za to vděčna Rogerovi a jeho úžasné komunitě. Přešla jsem od konzultací s pár školami v Anglii k šíření štěstí mezi desítkami tisíc dětí v 23 zemích. ”
Shonette Bason Wood
Spread the Happiness, England
“V prvním roce práce s Rogerem jsem ztrojnásobila svůj příjem a teď v necelé polovině roku jsem překročila i to. Z překladatelky jsme se stala globální podnikatelkou a mentorkou, a Rogerova komunita byla pro mě ta nejvíce přívětivá, přátelská a podpůrná skupina podnikatel, jakou jsme kdy potkala.”
Yayoi Oguma
Bridge International, Japan
“Když jsem poprvé potkala Rogera, byla jsem asistentkou v developerské firmě ve Wellingtonu. S jeho inspirací a podporou dnes provozuji čtyři centra péče o děti a právě jsem koupila další dvě domácí sítě péče. Každý den žiji své poslání vzdělávat děti a jsme nadšena z toho, že teď budu vést Génius školy a přinášet model zaměřený na děti a naši další generaci. ”
Angie Stead
Education Angels, New Zealand
“S pomocí Rogerova mentoringu jsem byl schopen vytvořit dvě firmy v hodnotě milionu liber. Jsem veterinář, mou vášní jsou zvířata. Ale když jsem se trochu jinak zamyslel nad svým podnikatelským modelem, začal jsem rozvíjet svou první firmu WebinarVet na vzdělávací platformu, která teď slouží tisícům veterinářů a skrze ně desítkám tisíců zvířat. A z Rogerova nápadu v minulém roce ve spolupráci s programátorem virtuální reality z Rogerovy komunity vznikla druhá firma HoloVet, která získala několikamilionovou investici, aby přinesla rozšířenou realitu do veterinární medicíny.”
Anthony Chadwick
WebinarVet, England

O PŘÍNOSOMĚRU

Největší výzvou, které dnes čelí podnikatelé, jsou omezení, která vznikají při činnosti, rozvoji a růstu jejich podnikání. “Přínosoměr” (Impact meter) ukazuje sedm úrovní podnikatelského rozvoje (a přínosu), kterých můžete dosáhnout od jednoho zákazníka až po milión zákazníků, a také omezení, která nám brání posunout se z jedné úrovně na další. V této chvíli se i vy nacházíte na jedné z těchto sedmi úrovní. Když přesně pochopíte ty správné kroky, které potřebujete učinit, umožní vám to posunout se na vyšší úroveň přínosu a zdesetinásobit 10x vaše podnikání.

Globální přínos se schopností zanechat cenné dědictví pro svět
Využívám důvěru, kterou vytvářím, na naplnění smysluplného globálního poslání?

Národní přínos s vlivem formovat budoucnost
Prokazuji poslání, kulturu a model podnikání, který inspiruje druhé na jejich podnikatelské cestě?

Vedoucí postavení na trhu, které přitahuje zdroje a partnerství
Mám reputaci, která přitahuje investice, partnery a podporu, kterou lze využít?

Škálovatelný tým a čas na rozvoj udržitelného podnikání
Rozvíjím svůj tým a využívám svůj čas, aby můj byznys fungoval dobře i beze mě?

Předvídatelný, replikovatelný a funkční model pro podnikatelský růst
Objevil jsem opakovatelnou cestu od potřeb zákazníků k mému řešení, kterou můžu měřit?

Důvěrná skupina uživatelů pro maximální využití hodnoty a tržní shody
Můžu rozšířit mé řešení na deset lidí, kteří jsou ochotni za něj zaplatit a doporučit mě druhým?

Osobní služba, která řeší problém jednoho člověka
Řeším problém někoho, kdo mi důvěřuje a je ochoten za to řešení zaplatit?

O ROGEROVI JAMESU HAMILTONOVI

Roger je světově renomovaný futurista a podnikatel, který navštěvuje Evropu dvakrát do roka, aby mentoroval podnikatele v rozvoji jejich podnikání a uplatnění jejich talentů, vášní a poslání. V Čechách bude letos poprvé!

Roger je zakladatelem Entrepreneurs Institute (Podnikatelský institut) s největší podnikatelskou komunitou na světě - více než 2 miliony podnikatelů z více než 200 zemí. Je také zakladatelem Entrepreneurs Resorts (Podnikatelská letoviska), čelní světové skupiny podnikatelských letovisek a plážových klubů, která byla uvedena na burzu v 2017. Jeho technologická společnost GeniusU, propojuje své členy k nejnovějším podnikatelským znalostem, kontaktům a příležitostem, a v tomto roce roste z 20 milion dolarové firmy na 40 milionový byznyz postavený na umělé inteligenci.

Roger je tvůrcem profilovacího systému Dynamiky bohatství a Dynamiky talentů, které ve světě využívá více než půl milionu podnikatelů, aby našli a využili svůj přirozený talent v byznyse a podnikání. Všechny Rogerovi firmy podporují Podnikatelská hnutí ve světě se záměrem kolektivního rozvoje naši schopnosti vytvářet a přispívat bohatství kolem sebe.

 
Boomberg Television
USA Today
The New York Times
Inc
Yahoo
Boston Globe
Entrepreneur
The Globe and Mail
Monster
El Confidential
Huffington Post
Bussiness Insider

ZAKUPTE SI DNES SVOJI VSTUPENKU!

Tato akce je vyprodána!

100% Bezriziková Garance

Bezpodmínečně garantujeme vaši spokojenost s akcí Pražský podnikatelský akcelerátor. Jestliže nejste přesvědčeni, že jste dostali adekvátní hodnotu za vaše peníze, stačí poslat e-mail a my vám vrátíme plnou sumu, kterou jste zaplatili, nebo uděláme výměnu podle vaší volby

MÍSTO KONÁNÍ AKCE

Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 00 Praha 6
Čtvrtek, 26.dubna 2018
9:00 - 13.30 Půldenní workshop
15.00 - 16.30 Odpolední bonusový seminář

ČASTÉ DOTAZY

Jestli máte stále otázky - kontaktuje nás na podpora@dynamikabohatstvi.cz náš přátelský tým podpory se vám ozve.